Welcome To XTRCS.RO
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
DigitalCs Romania

DigitalCs Romania


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Platforma.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Platforma. Empty Platforma. Sam Apr 02, 2016 5:18 pm

Addicted

Addicted
Member
Salutare comunitate United, am observat ca folositi o platforma " forum gratuit ", ce nu ofera dns serverelor de gaming. Ei bine, eu va pot ajuta, am vrut de ceva timp sa deschid o comunitate si am cumparat un webhosting pe un an la un milion si o platforma Invasion Power + ca webhosting-ul imi ofera si alte platforme: MyBB,PhpBB3, ceva demodat. Eu va voi ajuta cu totul, daca doriti, doar ca si voi trebuie sa ajutati comunitatea intr-un sens ca webhosting-ul nu ofera domenii .ro/.com/.eu, acelea trebuiesc cumparate si nu imi permit sa dau ban dupa ban. Vreau un raspuns de la fondatorul principal daca este cumva intersat de aceasta oferta sa lase niste id-uri de contacte.

2Platforma. Empty Re: Platforma. Sam Apr 02, 2016 7:34 pm

MAXY

MAXY
Fondator
Buna deci nu poti sa oferi domeniu .ro/.com/.eu sau .net ?
daca nu ,asa pot sa fac si eu dns gratuite pe un an cu .tk/.me/.gm eccetera
si pot sa iti offer si databaze gratuit pentru sv_download

3Platforma. Empty Re: Platforma. Dum Apr 03, 2016 11:02 am

D1nU

D1nU
Fondator
Salut!
Add cs1_zGb@yahoo.com ca sa discutam mai bine.

4Platforma. Empty Re: Platforma. Mier Apr 06, 2016 10:12 pm

D1nU

D1nU
Fondator
Exclamation

Continut sponsorizat


DigitalCs Reclama

Bun venit pe DigitalCs Romania! Pe forum-ul nostru puteti gasi o gama larga de resurse si tutoriale.


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum